Prezent la Tulcea la lansarea candidaţilor liberali la alegerile europarlamentare, preşedintele Partidului Naţional Liberal Crin Antonescu a făcut pledoarie pentru un PNL mobilizat şi gata de luptă, un PNL aflat în faţa unui examen mare. Citiţi continuarea în ediţia tipărită a ziarului DELTA
Crin Antonescu, în faţa susţinătorilor: Pentru mine nu este o zi obişnuită de campanie, şi asta pentru că sunt la Tulcea, sediul definitiv al copilăriei şi tinereţii mele!
![Crin Antonescu, în faţa susţinătorilor: Pentru mine nu este o zi obişnuită de campanie, şi asta pentru că sunt la Tulcea, sediul definitiv al copilăriei şi tinereţii mele!](https://ziaruldelta.ro/wp-content/uploads/2014/05/Crin-Antonescu-in-fata-sustinatorilor.jpg)