TRENDING:

Ştefan Ilie: Municipiul va avea o temelie şi o fundaţie...
Dr. Tiberiu Corhan, coordonatorul programului de transp...
Campanie de conştientizare şi prevenţie a cancerului la...
  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact
Ziarul Delta Tulcea
  • Prima Pagina
  • Actualitate
  • Social
  • Economie
  • Sport
  • Eveniment
  • Cultură
  • Politica – Administratie
  • Anunturi – Comunicate

Select Page

Comunicat de presă – Finalizarea proiectului „Dezvoltarea serviciilor firmei NDT Testing prin achiziția de echipamente performante”

Posted by ZiarulDelta | Jun 25, 2021 | Anunturi - Comunicate |

Share:

Rate:

PreviousPregătiri de festival la Tulcea: „Peştişorul de Aur”, cu 400 de oameni, vaccinaţi sau testaţi
NextComunicat de presă – Finalizarea proiectului „Dezvoltarea serviciilor firmei NDT Testing prin achiziția de echipamente performante”

Related Posts

COMUNICAT DE PRESĂ „Roadele Dobrogei pe pânză” – artă, tradiție și solidaritate în comunitate

COMUNICAT DE PRESĂ „Roadele Dobrogei pe pânză” – artă, tradiție și solidaritate în comunitate

13/08/2025

AGRISVINKA S.R.L., anunță lansarea proiectul cu titlul “GRANT – Achiziții conform OUG 61” proiect  nr RUE M2-AGRI-3563 înscris în cadrul Măsurii “Granturi pentru capital de lucru AGRI-FOOD”

AGRISVINKA S.R.L., anunță lansarea proiectul cu titlul “GRANT – Achiziții conform OUG 61” proiect nr RUE M2-AGRI-3563 înscris în cadrul Măsurii “Granturi pentru capital de lucru AGRI-FOOD”

29/11/2022

ENERGOTERM SA – Anunţ public

ENERGOTERM SA – Anunţ public

15/11/2023

ANUNT LANSARE PROIECT ASOCIAŢIA AI ÎNCREDERE

ANUNT LANSARE PROIECT ASOCIAŢIA AI ÎNCREDERE

20/08/2024

  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact

Abonare Ziarul Delta

Citiţi articolele complete în ediţia tipărită! Aboneaza-te aici!

Ultimele articole

  • Deputatul PSD de Tulcea Sergiu Constantinescu: Luni sună primul clopoțel. Dar nu pentru toți la fel
    Sep 4, 2026 | Politica - Administratie
  • De ce întârzie lucrările pe străzile din Tulcea? Explicaţii oficiale despre şantierele de pe Militari, Gloriei şi Gavrilov Corneliu
    Sep 4, 2026 | Actualitate
  • La Casimcea, şcoala nu înseamnă doar lecţii: înseamnă sport, performanţă, tradiţie şi viitor
    Sep 4, 2026 | Social
  • Lucrările la puţul forat din Cataloi continuă. Primarul Marian Naiman: „Investiţia este importantă pentru comunitate”
    Sep 4, 2026 | Politica - Administratie
  • Incendiu de vegetaţie la Jurilovca: Flăcările s-au extins pe 1.500 de metri pătraţi. Apelul primarului Eugen Ion după intervenţia de urgenţă
    Sep 4, 2026 | Politica - Administratie

Arhiva articole

Designed by Elegant Themes | Powered by WordPress

  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact