TRENDING:

Ştefan Ilie: Municipiul va avea o temelie şi o fundaţie...
Dr. Tiberiu Corhan, coordonatorul programului de transp...
Campanie de conştientizare şi prevenţie a cancerului la...
  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact
Ziarul Delta Tulcea
  • Prima Pagina
  • Actualitate
  • Social
  • Economie
  • Sport
  • Eveniment
  • Cultură
  • Politica – Administratie
  • Anunturi – Comunicate

Select Page

AGRISVINKA S.R.L., anunță lansarea proiectul cu titlul “GRANT – Achiziții conform OUG 61” proiect nr RUE M2-AGRI-3563 înscris în cadrul Măsurii “Granturi pentru capital de lucru AGRI-FOOD”

Posted by ZiarulDelta | Nov 29, 2022 | Anunturi - Comunicate |

Share:

Rate:

PreviousCirca 5 milioane de euro pentru reducerea riscului de infecţii nosocomiale la Spitalul Judeţean Tulcea
NextTulcea, la mâna vandalilor. Amenzi se dau multe, dar făptuitorii nu le plătesc

Related Posts

Începere proiect finanțat prin Măsura 2 „Granturi pentru capital de lucru acordate IMM-urilor”

Începere proiect finanțat prin Măsura 2 „Granturi pentru capital de lucru acordate IMM-urilor”

31/03/2022

Comunicat de presă – Finalizarea proiectului „Dezvoltarea serviciilor firmei NDT Testing prin achiziția de echipamente performante”

Comunicat de presă – Finalizarea proiectului „Dezvoltarea serviciilor firmei NDT Testing prin achiziția de echipamente performante”

26/06/2021

ANUNȚ / INVITAȚIE DE PARTICIPARE LA PROCEDURA COMPETITIVĂ – achiziție SISTEM BENZI TRANSPORT PALEȚI

ANUNȚ / INVITAȚIE DE PARTICIPARE LA PROCEDURA COMPETITIVĂ – achiziție SISTEM BENZI TRANSPORT PALEȚI

26/08/2021

Anunţ public – CONDMAG AP.09.10.2020

Anunţ public – CONDMAG AP.09.10.2020

09/10/2020

  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact

Abonare Ziarul Delta

Citiţi articolele complete în ediţia tipărită! Aboneaza-te aici!

Ultimele articole

  • Reţele Electrice România aduce în judeţul Tulcea utilaje moderne pentru reducerea penelor de curent
    Sep 3, 2026 | Economie
  • „La muncă fără maşină!” – Măcin pedalează pentru mobilitate
    Sep 3, 2026 | Politica - Administratie
  • Lansarea traseului Via Dobrogeana: Borna Zero se inaugurează la Galaţi, cu o puternică amprentă culturală şi identitară a judeţului Tulcea
    Sep 3, 2026 | Stirea Zilei
  • Weekend de poveste în centrul istoric al municipiului: Strada Bunavestire devine pietonală pentru festivalul muzicii vechi şi al hainelor cu ştaif
    Sep 3, 2026 | Eveniment
  • Preţul secret al zâmbetului în Tulcea: Doar 12 din cele 78 de cabinete stomatologice îşi publică tarifele online
    Sep 3, 2026 | Actualitate

Arhiva articole

Designed by Elegant Themes | Powered by WordPress

  • Despre Noi
  • Redactia
  • Publicitate
  • Abonamente
  • Contact